Ice Day Cream

 

O nas

Ice Day Cream jest producentem oraz dystrybutorem koncentratów do lodów włoskich, amerykańskich, tradycyjnych oraz do jogurtów mrożonych.
W naszej firmie nie chodzi tylko o sam produkt ale o zapewnienie naszym konsumentom niezapomnianego przeżycia. Dlatego też staramy się naszą pasją zarazić wszystkich naszych odbiorców i kontrahentów, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanych gustów.
Ice Day Cream to rodzinna firma, która od pokoleń kontynuuje tradycje i bezkompromisowo dba o jakość wszystkich produktów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu rozumiemy potrzeby klientów i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz zarażamy pasją.
Nasz zespół tworzą ambitni, zaangażowani pracownicy starający się połączyć tradycje z nowoczesnością i wyjść na przeciw potrzebom klienta. Niezmiennie potwierdzamy to pozostając na bieżąco z trendami oraz wyznaczając nowe kierunki rozwoju.
Od lat współpracujemy z zaufanymi partnerami w kraju i zagranica, dbając nie tylko o jakość ale również atrakcyjną cenę naszych produktów. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wafli do lodów SOFOREK na rejon podkarpacia.

Standardy zgodne z HACCP


Ice Day Cream na Facebook Ice Day Cream na Twitter Ice Day Cream na Google+ Ice Day Cream na Pinterest Ice Day Cream na Foursquare

Strony internetowe: Studio Graficzne

All rights reserved. Ice Day Cream 2018 r.